
Weer bijna miljoen kijkers voor documentaire Nicky Verstappen
01 december 2020 08:00Het tweede deel van de documentaire over Nicky Verstappen behaalde maandagavond 993.000 kijkers. Dat is iets meer dan het aantal kijkers voor deel 1 op zondagavond.
Daarmee staat de documentaire van RTL4 op plek 6 in de kijkcijferlijst. Over het uitzenden van de film was veel ophef, omdat veroordeelde Jos B. het uitzenden ervan probeerde tegen te houden. De rechter besloot echter dat de documentaire toch mocht worden uitgezonden.

Lees meer:
Kijkers geroerd door aangrijpende Nicky Verstappen-docu
In De zaak Nicky Verstappen: achter de schermen bij het politieonderzoek is te zien hoe Ewout Genemans de rechercheurs en Officieren van Justitie volgt tijdens het onderzoek naar de dood van de 11-jarige Nicky Verstappen tijdens een jeugdkamp op de Brunsummerheide in 1998. De documentaire geeft een unieke inkijk in een recherchezaak die een kant belicht van een zaak die we allemaal kennen, maar nog niet op deze manier hebben gezien.
