Sander Lantinga gaat Gordon 'roasten'

6 december 2016 18:53

Sander Lantinga en cabaretier Peter Pannekoek sluiten zich aan bij het zogeheten Roast Panel van het programma The Roast of Gordon van Comedy Central. Sander maakte zijn deelname dinsdag bekend in De Coen en Sander Show.

Sander Lantinga heeft respect voor Gordon, maar vindt hem ook een wandelende tijdbom die elk moment kan ontploffen. Sander: "Vooral aan het gegeil en gebrul op social media heb ik een hekel. Gordon lijkt echt overal mee te kunnen wegkomen. Het is één grote speelplaats voor hem. Hij kan uitdelen, maar vindt het ook fijn om te ontvangen.”

Eerder kondigde de tv-zender al aan dat roasters Jörgen Raymann, Sophie Hilbrand en Bobbi Eden meedoen aan de eerste Nederlandse versie van de roast. Gordon is de eerste hoofdgast die er in het programma op komische wijze hard van langs krijgt.

The Roast of Gordon wordt op 20 december uitgezonden.

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!