Janice Blok Beeld © ANP

Grote droom Janice Blok komt uit

3 mei 2023 09:50

Leo Alkemade (42) en Ilse Warringa (47) zijn te zien in de nieuwe romantische comedy 'Expeditie Cupido', maakt distributeur WW Entertainment woensdag bekend. Ook Janice Blok (31) is in de film te zien en daarmee komt haar acteerdroom uit.

Carré Albers en Stefano Keizers hebben ook een rol in de romcom. In de film gaan de opnames van het romantische realityprogramma Expeditie Robinson op een tropisch eiland helemaal mis als er een orkaan komt. De deelnemers en crewleden van de show moeten samenwerken om te overleven. De opnames zijn al begonnen in Kroatië.

Miniatuurvoorbeeld

lees ook:

Janice Blok baalt dat mensen haar nog linken aan ex Donny Roelvink

De regie is in handen van Erwin van den Eshof (Misfit, Popoz). Johan Paul de Vrijer, bekend van Herres en Vakkenvullers, schreef het scenario. Expeditie Cupido draait vanaf het voorjaar 2024 in de bioscopen.

In onze online videoserie Tussen neus en lippenstift vertelde Janice eerder al over haar acteerplannen. Je ziet het hier onder.

Tussen neus en lippenstift: Janice Blok maakt zich op voor avond van haar leven

08:59

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!