ABBA Beeld © ANP

ABBA keek mee naar aftrap eigen hologrammen-show

26 mei 2022 22:29

ABBA en de Zweedse koning Carl Gustaf (76) en zijn vrouw koningin Silvia (78) waren donderdagavond bij de première van ABBA Voyage. De hologrammentournee van de Zweedse band werd geopend in de speciaal gebouwde ABBA Arena in Londen. ABBA-leden Agnetha Fältskog (72), Anni-Frid Lyngstad (76), Björn Ulvaeus (77) en Benny Andersson (75) werden voor het eerst in 36 jaar weer samen op de foto gezet.

"We hebben onze hart en ziel in deze hologrammen gestopt"

De hologrammen-concertreeks van de Zweedse popgroep ABBA gaat vrijdag van start. Tot en met december staat de virtuele groep bijna tweehonderd keer op het podium in de speciaal gebouwde arena in het Queen Elizabeth Olympic Park in Londen.

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Björn Ulvaeus in radioshow op zoek naar geheim achter succes ABBA

"We hebben onze hart en ziel in deze hologrammen gestopt. Nu nemen ze het van ons over", zei Björn Ulvaeus voor de première tegen Britse media.

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

ABBA-legende Björn Ulvaeus gaat na 41 jaar scheiden

Bij de première waren ook verscheidene bekende artiesten aanwezig. Zo maakten Kylie Minogue, Myleene Klass en Sophie Ellis-Bextor hun opwachting.

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!