Claude en Suzan & Freek Beeld © ANP

Claude mag na cancelen Stromae nu in voorprogramma Suzan & Freek

12 april 2023 10:41

Suzan & Freek hebben Claude gestrikt om het voorprogramma te verzorgen bij hun concerten in de Ziggo Dome half november. Het stel maakte het nieuws woensdag zelf bekend via Instagram.

"Trots en heel blij om aan te mogen kondigen dat Claude ons voorprogramma gaat verzorgen"

'Trots en heel blij om aan te mogen kondigen dat Claude ons voorprogramma gaat verzorgen in de Ziggo Dome! Je kent 'm ongetwijfeld van 'Ladada (Mon Dernier Mot)' en 'Layla'', schrijven Suzan & Freek bij een bericht op Instagram. Daarbij delen zij ook een foto van hen samen met de recent doorgebroken artiest.

Miniatuurvoorbeeld

lees ook:

Claude wil baantje in restaurant nog niet opgeven ondanks succes

Dit nieuws komt in de week waarin Claude eigenlijk het voorprogramma van Stromae zou verzorgen. De shows van de Belgische topartiest gingen om gezondheidsredenen echter niet door, tot verdriet van Claude. "Ik moet mezelf weleens knijpen, ja. Als ik daarover nadenk, dan denk ik: hoe absurd is het dat ik dat ga doen? Maar het komt wel goed!" liet hij eerder optekenen. Hij beschouwde het als een hoogtepunt in zijn carrière.

De concerten van Suzan & Freek in de Ziggo Dome staan op 10, 11 en 12 november (twee keer) op de agenda.