
Trotse Henny Huisman wordt overgrootvader
16 oktober 2021 23:31Henny Huisman (70) wordt binnenkort overgrootvader. Emma, de 19-jarige kleindochter van de presentator, is zwanger van haar eerste kind. De presentator en zijn vrouw Lia waren "blij verrast", zo zei hij zaterdag in Shownieuws.
"Je hebt een kind en die heeft een kind en daar zit dan ook weer een kind in. Het is heel bijzonder, een godsgeschenk''
Emma en haar vriend hebben volgens de trotse Henny "al heel lang verkering met elkaar". "Het klikt enorm. Het zijn twee schatten, ze zijn echt wel een beetje voor elkaar geboren."

lees ook:
Henny Huisman onthult 'tv-leugen' over de Soundmixshow
Het besef dat hij straks overgrootvader is, vindt Henny bijzonder. "Je hebt een kind en die heeft een kind en daar zit dan ook weer een kind in. Het is heel bijzonder, een godsgeschenk. Overgrootvader, ja wie kan het zeggen."
