
Coen Swijnenberg viert dertigste verjaardag Radio 538
11 december 2022 23:41Radio 538 bestaat zondag dertig jaar en daar staat dj Coen Swijnenberg (42) 's avonds laat nog even uitgebreid bij stil. De dj deelt foto's uit de oude doos en actuele kiekjes van zichzelf in de studio.
'In 1992 begonnen Erik de Zwart en Lex Harding aan het commerciële avontuur. Precies in de tijd dat ik - toen 12 jaar - verliefd werd op het medium radio', zo schrijft hij. 'Ik nam cassettebandjes op van shows van Michael Pilarczyk, Wessel van Diepen en Erik de Zwart en ik was getuige van de eerste minuten in de ether in 1995 (eindelijk die felbegeerde etherfrequentie!)', herinnert hij zich.

Lees ook:
Coen Swijnenberg vindt nieuwe middagshow 'leuker dan gedacht'
Coen fietste naar eigen zeggen in die tijd 'wekelijks met koffer vol cd's naar de lokale omroep om te oefenen en te dromen om later daar in Hilversum aan de bak te komen'. Uiteindelijk is dat dus gelukt. 'Nu alweer 7,5 jaar werkzaam voor de paarsgroene club!'
