
Hoofdrolspeelsters Sex and the City 'eindelijk weer samen'
12 juni 2021 07:41De dames van 'Sex and the City' zijn weer bij elkaar. Sarah Jessica Parker (56), Cynthia Nixon (55) en Kristin Davis (56) zijn begonnen met de eerste voorbereidingen voor de reboot die voor HBO Max gemaakt wordt.
'Eindelijk weer samen'
Sarah Jessica Parker deelde op Instagram een foto van de drie. 'Eindelijk weer samen', schrijft de actrice erbij. Vrijdag stonden de eerste leesrepetities op het programma.

Lees ook:
Makers SATC strikken Renée Zellweger voor hoofdrol golfcomedy
In de nieuwe serie, genaamd And Just Like That…, worden de levens getoond van Carrie Bradshaw (Sarah Jessica), Charlotte York (Kristin Davis) en Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) als vijftigplussers in New York. Kim Cattrall, die in de serie Samantha Jones speelde, heeft bedankt voor een rol in de serie.
De reboot van Sex and the City is eindelijk een feit
Er worden tien afleveringen gemaakt van dertig minuten. Sex and the City, gebaseerd op het gelijknamige boek van Candace Bushnell, was van 1998 tot 2004 te zien. Er werden in 2008 en 2010 al twee films als vervolg gemaakt.
