Beeld © ANP

Rachel Hazes gaat aan de slag in ziekenhuis

31 januari 2022 18:44

Rachel Hazes (51), Natasja Froger (56), Caroline van der Plas (54) en Philippe Geubels (40) gaan voor het programma 'BN’ers in het ziekenhuis: Leren van de helden' aan de slag in het ziekenhuis. In het SBS-programma ervaren bekende mensen hoe het is om in een ziekenhuis te werken tijdens corona.

Dat doen ze in het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. De 'verpleegkundigen in opleiding' leren van de medewerkers van het ziekenhuis hoe ze de werkzaamheden verrichten, maar ook bijvoorbeeld hoe ze hun emoties de baas blijven. Het nieuwe seizoen is dit voorjaar te zien.

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Rachel Hazes 'heeft het gezellig' met beruchte No Surrender-oprichter Klaas Otto

In het eerste seizoen van het programma gingen onder meer Isa Hoes, Monic Hendrikx, Olcay Gulsen en Richard Groenendijk aan de slag in het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam.

Olcay wordt niet goed tijdens operatie van patiënt: 'Tollen op m'n benen'

00:34
Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Richard Groenendijk in tranen door afscheid van patiënt

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!