Monica Geuze en Kaj Gorgels Beeld © Videoland/Tom Cornelissen

Oeps! Kijkers spotten montagefout in Temptation Island

20 mei 2022 16:48

Koppels die vroegtijdig de ultieme relatietest verlaten, acht nieuwe singles, een lichtgevend zwembed, fotolijstjes die alarm slaan: er is in de eerste afleveringen van 'Temptation Island' al heel wat gebeurd. Niet zo gek dus dat de makers het af en toe zelf ook niet meer helemaal op een rijtje hebben. Een foutje is dan ook snel gemaakt.

Het spreekt voor zich dat de makers van Temptation flink moeten knippen en plakken. Een aflevering duurt maar zo'n 40 minuten, dus er moeten keuzes gemaakt worden. In aflevering vijf, die nu te zien is bij de streamingdienst, weet de val van single Jari de montage wél te halen. Alleen hebben oplettende kijkers een foutje gespot.

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Temptation Island-dames in tranen: eerste koppel verlaat programma

Als Jari valt heeft hij namelijk geen shirt aan, maar een shot later heeft 'ie dat opeens wel. Oeps!

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Nieuwe Temptation Island-singles jagen erop los

Voor het eerst dit seizoen kan er gebruikgemaakt worden van de zogenoemde 'Swing of Love' in Temptation Island en kan een koppel ervoor kiezen om het programma vroegtijdig te verlaten. Linde en Sietse maakten deze keuze, tot grote verrassing van presentatoren Kaj Gorgels en Monica Geuze:

Kaj en Monica laten zich uit over vertrek koppel in Temptation

00:58

Temptation Island: Love or Leave is elke donderdag te zien bij Videoland. 

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!