
Buitenlandse interesse in AVROTROS-serie Het Gouden Uur
4 december 2022 14:52Het buitenland heeft interesse in de veelgeprezen AVROTROS-serie 'Het Gouden Uur'. Dat meldde bedenker en schrijver Simon de Waal (61) zondag in het radioprogramma 'De Perstribune'.
"Er is iemand die de rechten heeft voor het buitenland"
"Ze zijn er mee bezig", beaamde hij. "Er is iemand die de rechten heeft voor het buitenland. En die is nu bezig met de verkoop." Details wilde Simon nog niet geven.

Lees ook:
Nasrdin Dchar bezig met romantische serie voor Videoland
De serie, die dit najaar bij de NPO te zien was, vertelt wat er in Nederland gebeurt na een terroristische aanval in Amsterdam. De hoofdrollen worden gespeeld door Nasrdin Dchar, Ellen Parren en Matteo van der Grijn. Nasrdin speelt Mardik, een gedreven rechercheur van Afghaanse afkomst, die wordt gewantrouwd door een AIVD-medewerker die iets over zijn verleden heeft ontdekt.
Nasrdin Dchar enthousiast over rol in Het Gouden Uur: ‘Soort Jason Bourne'

Lees ook:
LHBTI-film met Nasrdin Dchar naar Amerikaanse bioscopen
De afleveringen kregen een extra disclaimer vanwege het expliciete geweld dat wordt getoond. De serie is in zijn geheel terug te zien op NPOStart.