
Imanuelle Grives vertelt in Belgisch tv-programma over tijd in gevangenis
28 februari 2023 09:40Imanuelle Grives is te zien in een Belgisch tv-programma over het gevangenisleven. In 'Recht Naar De Gevangenis' doet de 37-jarige actrice haar verhaal als ex-gedetineerde. Het programma is vanaf dinsdag te zien bij de Vlaamse zender Play4.
In Recht Naar De Gevangenis worden zes Vlaamse 'machthebbers', onder wie minister van Justitie Vincent van Quickenborne, gevolgd tijdens hun opsluiting in de gevangenis. Zij zullen naar de nieuwe gevangenis in Haren worden gebracht. Imanuelle gaat in gesprek met de zes 'machthebbers'.

Lees ook:
Imanuelle Grives en Mocro Maffia-sterren te zien in deze nieuwe film
Imanuelle werd in juli 2019 tijdens het festival Tomorrowland in België vanwege drugsbezit. De actrice beweerde dat ze zich voorbereidde op een rol in een film, waarin ze drugs moest dealen. In november 2019 veroordeelde de Belgische justitie haar tot een gevangenisstraf van twee jaar, waarvan één voorwaardelijk. Ook kreeg Imanuelle een geldboete van 8000 euro.
