Matthijs de Ligt Beeld © ANP

Matthijs de Ligt zeker drie maanden uit de roulatie

12 augustus 2020 18:55

Matthijs de Ligt (21) is ongeveer drie maanden uitgeschakeld. Dat meldt Juventus. De verdediger heeft volgens de Italiaanse club een succesvolle operatie aan zijn rechterschouder ondergaan in het Salvator Mundi-ziekenhuis in Rome.

"Ontzettend bedankt aan de geweldige dokters en het medische team, dat me geholpen heeft"

De voetballer kondigde zelf de operatie aan nadat zijn club vorige week werd uitgeschakeld in de Champions League tegen Lyon. 'Ik ga binnenkort onder het mes en het zal enige tijd duren voor ik volledig ben hersteld.' Na de operatie, die succesvol verliep, liet Matthijs weer van zich horen op Instagram: 'Ontzettend bedankt aan de geweldige dokters en het medische team, dat me geholpen heeft. Tijd om te herstellen!'

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Matthijs de Ligt neemt afscheid van Ajax-fans

Ook voor Ronald Koeman is het slecht nieuws. Matthijs mist door zijn  blessure ook de komende interlands van het Nederlands elftal. Hij moet namelijk de Nations League-wedstrijden tegen Italië (2x), Bosnië en Polen aan zijn voorbij laten gaan.

Miniatuurvoorbeeld

Lees ook:

Matthijs de Ligt bewijst dat hij toch wél netjes kan eten

Wil jij 24/7 op de hoogte zijn van het laatste entertainment, lifestyle, crime en royalty nieuws?
Download dan nu de RTL Boulevard app!